Zajímá vás, jaký je rozdíl mezi značkovými parfémy v originálním balení a menšími vzorky parfémů? Mnozí zákazníci mají rádi a upřednostňují „testery“ namísto originálního balení. Protože věří, že příchutě jsou trvanlivější a nasycenější. Jiní zůstávají nespokojení a sdílejí svůj názor, že by neplatili „za něco, co není v původním obalu. Vzorky parfémů vám pomohou vybrat si svoji vůni ještě před tím, než investujete do většího originálního balení.

vzorky parfémů
Každý vzorek obsahuje 100% originální parfémovou tekutinu, identickou složením s oficiálně baleným značkovým parfémem

Za přijatelnou cenu získáte možnost vyzkoušet si různé produkty přímo doma. S dostatkem času na přemýšlení, přivonění a srovnávání. Vzorky parfémů jsou pro mnohé nejlepším způsobem, jak zjistit, jaká vůně je silně osloví. Při výběru vás navíc nebudou rozptylovat žádné rušivé vlivy okolí. Naneste si parfém na pokožku a sledujte, jak se během dne rozvine jeho vůně a jak dlouho vydrží.

Vzorky obsahují originální parfémy

Vzorky parfémů jsou originální parfémy, které jsou často nabízeny ve vnějším obalu bez etikety nebo bez speciálního balení. Vyrábějí a dodávají se nejčastěji v největším sortimentu značkových parfémů. Nejběžněji používané balení je 100 ml, ale lze je dostat i v provedení 50, 75, 90, 125 ml nebo jakoukoli jinou variantu. Účelem tohoto typu produktu je ukázat a prezentovat vůni konkrétní značky před koupí ve velkých parfumeriích a obchodních centrech. Obvykle nejsou testery k prodeji, ale velmi často se prodávají v distribuční a obchodní síti. Každý vzorek obsahuje 100% originální parfémovou tekutinu, identickou složením s oficiálně baleným značkovým parfémem.

vzorky parfémů
Vzorky parfémů obsahují stejnou parfémovou tekutinu jako originální výrobek.

Jak rozlišit oficiální tester parfémů?

Není to nic složitého. Když si objednáváte parfém online, buďte pozorní a ujistěte se, co přesně kupujete. Z marketingového hlediska je rozdíl mezi vzorky parfémů v jejich balení. Parfém má oficiální obal a tester ne. Vzorky parfémů obsahují stejnou parfémovou tekutinu jako originální výrobek. Často se však prodávají bez luxusního balení, ale jen ve vhodném přepravním obalu. Netřeba si je ale poplést s malými miniaturními značkovými lahvičkami naplněnými parfémovou tekutinou příslušné značky. Jedná se o akciové vzorky, které jsou bezplatně distribuovány nebo slouží k testování vůně. Můžete je často vidět i na letištích v tzv. duty free zónách. A také cítit.

Napsat komentář