Kvalitní a pohodlné dětské spodní prádlo je základem každodenního oblékání. Aby se vaše dítě cítit pohodlně po celý den, musí být dětské spodní prádlo ušito především z kvalitního materiálu, který by měl obsahovat vysoký podíl bavlny a modalu. Bavlna je vhodná pro alergiky, neškrábe nezpůsobuje opruzeniny a nepříjemné podráždění. Další součástí materiálu by měl být elastan, který dodá dětskému spodnímu prádlu pružnost a díky tomu se spodní prádlo přizpůsobí jakékoli postavě. Dětské spodní prádlo můžete vybírat především podle vzhledu, aby děti zaujalo a chtěly ho nosit. Obstarejte si barevné spodní prádlo plné vzorů, barev, postaviček nebo obrázků zvířátek a děti si je zamilují.

dětské spodní prádlo
Dětské spodní prádlo musí být pohodlné

Dětské spodní prádlo pro malé raubíře

Dětské spodní prádlo pro kluky dělíme na chlapecké boxerky, trenýrky a slipy. Tyto druhy dětského spodního prádla se liší především střihem. Chlapecké slipy jsou nejméně oblíbené, neboť je jejich střih upnutý a nemají nohavičky, jen gumu okolo stehen. Jsou oblíbené především u menších dětí, které se učí na nočník. U starších dětí vedou chlapecké trenýrky s volným střihem nebo chlapecké boxerky, které mají upnutější střih. Ke chlapeckému spodnímu prádlo můžete také sladit ponožky v podobných vzorech. Menší kluci preferují obrázkové dětské spodní prádlo, naopak větší děti preferují neutrální obrázky, proužky nebo jednobarevné dětské spodní prádlo.

dětské spodní prádlo
Dětské spodní prádlo hraje barvami

Dětské spodní prádlo pro princezny

Dětské spodní prádlo pro holčičky nemá takovou rozlišnost střihů. Na výběr jsou zejména klasické kalhotky do pasu nebo kalhotky s nohavičkou v tzv. nohavičkovém střihu. Klasické kalhotky do pasu jsou opatřeny pružným pasem a po bocích jsou neškrábající gumičky. Mezi nejoblíbenější značku dětského spodního prádla pro holky patří bezesporu italské kalhotky Emy bimba. Dívčí kalhotky Emy mají v pase širokou pružnou gumu a tak nikde děti netlačí. Dívčí kalhotky s obrázkem ocení malé holčičky, naopak větší slečny ocení dětské spodní prádlo s decentní vzorem nebo jednobarevné dívčí kalhotky. K dívčím kalhotkám je možné také doladit dívčí podprsenku nebo dívčí nátělník ve stejném vzoru.

Napsat komentář