Push up podprsenka patří u žen mezi nejoblíbenější podprsenky. Je to hlavně díky provedení a propracovanému střihu. Tento střih podprsenek je vhodný zejména pro ženy, které mají menší poprsí a chtějí jej opticky zvětšit. A to díky střihu a košíčkům, které mají vyjímatelné vycpávky se silikonovými nebo pěnovými výplněmi. Díky tomu, že jsou košíčky blízko sebe a obsahují vycpávky bude vaše poprsí opticky plnější a kulatější. Jedná se o žádaný střih podprsenek, který jen tak nic nenahradí. Váš dekolt bude v push up podprsence prostě pokaždé vypadat božsky a neodolatelně.

Push up podprsenka
Push up podprsenka je oblíbená

Push up podprsenka zvedá nejen poprsí ale i sebevědomí

Díky tomuto střihu push up podprsenka zvedne poprsí do požadované výšky a zvedne vám s tím i sebevědomí. Pus up podprsenky tedy dokáží jako mávnutím kouzelného proutku zdůraznit i drobné poprsí, a to vše bez zásahu plastického chirurga. Proto je i mezi ženami tato podprsenka tolik oblíbená. Existují i double push up podprsenky, které dokážou zvednou poprsí až o dvě velikosti. A to díky zvětšené silikonové nebo pěnové vycpávce, která je uložena do košíčků. Tato vycpávka lze také vyměnit nebo úplně odstranit a vy tak získáte podprsenku bez push up efektu. Díky těmto vycpávkám budou vaše prsa skvěle tvarované ale budou přitom působit velmi přirozeně.

Push up podprsenka
Push up podprsenka drží tvar prsou

Push up podprsenka je moderní

A proč jsou push up podprsenky tak populární? Důvod je jasný. Tento typ podprsenky díky propracovanému střihu má magickou schopnost dodat každému poprsí dokonalý tvar. V dnešní době existuje na trhu mnoho střih, variant, velikostí a barevného provedení.  Na trhu jsou jak jednoduché střihy, stejně tak jako podprsenky krajkové a různě zdobené krajkou, týlem. Podobné jsou i barevné variace. Zkrátka a dobře na trhu si svoji podprsenku vybere každá žena, bez ohledu na věk nebo svůj vkus. Základním předpokladem k tomu, aby vám push up podprsenka slušela, je vybrat si správnou velikost a kvalitní podprsenky. Rozhodně doporučujeme sáhnout po dražším kousku, který vám vydrží léta.

Napsat komentář