Určitě se shodneme na tom, že v dětském věku je pokožka velmi citlivá a háklivá na jakékoli alergeny a negativní podněty z vnějšího prostředí. Pokožka je velmi jemná a vyžaduje péči a starostlivost. Postupem času přechází děti z plenek na dětské spodní prádlo. Proto vybíráme pro naše nejmenší spodní prádlo podle kvality použitého materiálu. Spodní prádlo přiléhá na tělo, a proto by mělo být zejména bavlněné, aby nedráždilo citlivou dětskou pokožku. V kolekci italského spodního prádla Emy bimba najdeme dívčí kalhotky a chlapecké boxerky, které jsou vyrobeny z kvalitní bavlny, která splňuje vysoké nároky na kvalitu.

dívčí kalhotky
Kvalitní kalhotky jsou bavlněné.

Proč je vhodným materiálem pro kalhotky právě bavlna?

V dětském věku se naše děti často setkávají s alergiemi, zarudnutím pokožky, ekzémem nebo nepříjemným svěděním. Dětská pokožka je v tomto věku velmi citlivá na jakékoli podněty, a proto je na dětské oblečení a spodní prádlo nejvhodnějším materiálem právě bavlna. Dívčí kalhotky vyrobené z bavlny jsou příjemné na nošení, pohodlné, jemné, hebké a oblíbené pro svůj komfort při nošení. Přírodní bavlněný materiál je tím nejlepším, co můžeme dopřát vašim dětem na jejich citlivou dětskou pokožku. Bavlna vyniká svou pevností, proto dívčím kalhotkám a spodnímu prádlu neuškodí ani častější praní nebo praní na vyšší teploty a následné žehlení. Díky tomu se zničí všechny nežádoucí bakterie.

kalhotky pro dívky
Kalhotky pro dívky značky Emy s obrázky jsou oblíbené.

Dívčí kalhotky Emy bimba si vaše princezny zamilují

Na trhu najdeme celou řadu dívčích kalhotek od bavlněných až po kalhotky s vysokým obsahem polyesterových vláken. Jak ale poznat ty kvalitní dívčí kalhotky?  Dejte na první dojem a první omak. Kvalitní kalhotky poznáte hned podle hmatu. Mezi oblíbené značky spodního prádla pro dívky patří italské spodní prádlo Emy. Dívčí kalhotky Emy jsou mezi dětmi i maminkami oblíbené pro bezkonkurenční střih, který sedne každému dítku, ale také pro svůj kvalitní materiál, který vydrží řadu praní bez újmy a bez vyblednutí barev. Dívčí kalhotky jsou nejen kvalitní ale také barevné, hravě a mají originální design. Vyberte si kvalitu, nebudete litovat.

Napsat komentář