Léto je definitivně za námi a my si začínáme užívat podzim a sportovní aktivity jako dělané na toto podzimní období. Ať už jste milovníci jakéhokoli sportu a děláte ho rekreačně nebo na vrcholové úrovni, určitě nám dáte za pravdu, že pro maximální požitek ze sportovního výkonu je důležitá sportovní výbava. Výběr sportovní výbavy bude vždy záležet na to, s jakou intenzitou budete sportovat a v jakých okolních podmínkách. Podle toho je třeba volit správnou sportovní oblečení a ponožky. My Vám dnes představíme české sportovní VoXX ponožky, které jsou nejen funkčním doplňkem, ale také dobře vypadají a napomůžou Vám zvýšit váš sportovní výkon.

VoXX ponožky
Ponožky, které mají funkční vlastnosti.

Představujeme vám české funkční VoXX ponožky

Česká značka VoXX nabízí mnoho druhů a typů sportovních VoXX ponožek. Ponožky jsou vyrobeny výhradně v České republice z kvalitních stálobarevných a odolných přízí. Každý druh a typ má jinou funkci, konstrukci, odlišné vlastnosti a parametry. S výběrem Vám pomůže určení, pro jakou aktivitu jsou ponožky konstruovány. Jiné ponožky si vezmete například na horský výšlap a jiné na kolo, nebo na sjezdové lyžování. Správné užití napomáhá komfortu při sportování a správně vybraný materiál dokáže skvěle odvést pot od těla a vy se tak budete po celou dobu sportování cítit v teple a komfortně. Kombinace polyesterových a funkčních materiálu a přízí Vám zajistí kýžený funkční efekt.

ponožky vhodné i na kolo
Ponožky do každého počasí.

Sportujete v každém počasí?

Jste milovníci sportovních aktivit a ani počasí vás nezastaví? I na vás myslí s výběrem ponožek. VoXX ponožky jsou konstruovány také podle počasí, ve kterém chceme ponožky nosit. Jsou rozděleny na teplotní třídy. V každé teplotní třídě je podle teploty ve venkovních prostorách určeno jaké ponožky jsou vhodné pro dané roční období. Jiné ponožky si oblečete v zimě a u jiné například v létě, kdy potřebujete maximální prodyšnost a lehkost materiálu spolu s maximálním odvodem vlhkosti. Naopak v zimě šáhneme po ponožkách z vlněných materiálu a s froté polstrováním, pro pocit tepla. Sportovní ponožky VoXX jsou vhodné pro muže, ženy, ale i pro naše nejmenší děti. Mohou Vás tak provázet na každém kroku.

Napsat komentář