Léto se s námi loučí a přichází podzim a s nimi nástup do školy nebo školky, a to je ideální čas pro nákup dlouhého dívčího pyžama pro malé i velké slečny. V letních měsících jsme dávali přednost především nočním košilkám nebo krátkému pyžamu, složeného ze šortek a trička nebo tílka. S nástupem podzimu a chladnějších večerů a nocí musíme myslet na naše děti a obléct je do pohodlí dlouhého pyžama s dlouhými nohavicemi a trička s dlouhým rukávem. Dlouhé dívčí pyžamo především ochrání před prochladnutím a zaručí kvalitní a ničím nerušený spánek.

Dívčí pyžamo má hravé barvy.

Dívčí pyžamo musí být pestré a líbivé

Dlouhé dívčí pyžamo musí být nejen pohodlné a dostatečně teplé pro chladnější období roku, ale musí být také barevně sladěné a mít líbivý design. Dívčí pyžamo Cornette z nové kolekce toto splňuje do nejmenšího detailu. Dívčí pyžama jsou sladěny jak barevně tak designem. Menší dívky si vyberou jistě z růžových barev a řady dětských motivů kočiček, pejsků, jednorožců a podobně. Naopak starší slečny dávají přednost jednoduchým barvám v odstínu šedé, béžové, bílé nebo s jednoduchými vzory jako jsou puntíky, proužky nebo jednobarevná bavlna.

Bavlněné dívčí pyžamo je pohodlné.

Bavlna je synonymem pro pohodlí

Bavlna a jiné bavlněné materiály určitě nejsou přežitkem. Po velkém ústupu v 90. letech, kdy zažil boom silon a syntetické materiály, se bavlna v posledních letech dostává na přední místo v nejoblíbenějších přírodních materiálech pro pyžamo. Bavlna skvěle saje pot a je příjemná na nošení. Je velmi oblíbená pro své antibakteriální účinky a hypoalergenní vlastnosti a proto je také velmi oblíbená a používaná při výrobě nočního a spodního prádla. Při výběru dívčího pyžama dbejte zejména na použitý materiál. Není nic lepšího než kvalitní bavlněné pyžamo, které bude pohodlné pro kvalitní spánek váš i vašich dětí.

Napsat komentář