Každý muž se chce cítit ve spodním prádle pohodlně po celý den. Výběr a pořízení kvalitního spodního prádla může být pro mnohé velký oříšek. Spodní prádlo by mělo splňovat vysoké nároky na kvalitu ušití, perfektní střih, použitý materiál a v neposlední řadě i design. Cítit se skvěle a přitom vypadat dobře? S trenkami Andrie to není žádný problém. Pokud jde o trenky Andrie můžete si vybrat z nepřeberného množství vzorů, velikostí a barev. Léty ověřený střih Vám skvěle padne. Na výběr máte ze střihu s rozparky, který je volnější a pohodlnější. Druhý střih bez rozparků upřednostňují muži pod přiléhavé oblečení.

trenky Andrie
Trenky Andrie jsou ušity z kvalitní 100% bavlny.

České trenky Andrie

Značka spodního prádla Andrie vznikla v roce 1994 v České republice v Kunovicích. Firma Andrie nabízí svým zákazníkům již 25 let spodní prádlo pro muže, ženy a děti. Díky kvalitnímu provedení a dlouholeté zkušenosti se těší spodní prádlo Andrie u svých zákazníků velké oblibě. Za tuto dobu si značka vybudovala pevné postavení na trhu a není se čemu divit, české trenky Andrie jsou ušity z kvalitní 100% bavlny. Bavlněný materiál je vhodný pro alergiky a osoby s citlivou kůží. Toto české spodní prádlo se tak řadí mezi oblíbené dodavatele spodního prádla na českém trhu.

trenky andrie
Trenky Andrie Vám vydrží mnoho praní.

Trenky Andrie za přijatelnou cenu

Pokud jste v minulosti koupili předražené spodní prádlo, jehož kvalita neodpovídala vysoké ceně, nejste sami. Se spodním prádlem Andrie ale nešlápnete vedle, kvalita odpovídá přijatelné ceně. Trenky Andrie Vám díky kvalitnímu materiálu, perfektnímu střihu a modernímu potisku vydrží mnoho praní při zachování tvaru, barvy a potisku. Na výběr máte z množství vzorů, barev a velikostí. Velmi oblíbené jsou také trenky s potiskem obrázků, které se váží k ročnímu období. Např. vánoční motivy, velikonoční, jarní, zamilované potisky, nebo potisky s letní tematikou. Přesvědčte se sami a pořiďte si kvalitní spodní prádlo české značky Andrie.

Napsat komentář