Snad každý muž má ve svém prádelníku alespoň jedny trenýrky. Jsou pohodlné jak na domácí nošení, tak na běžné nošení. Trenýrky by měly být kvalitně ušité v perfektním střihu a z příjemného materiálu. Mezi oblíbené spodní prádlo pro muže patří volné trenýrky. Pokud si chcete dopřát komfort a kvalitu, poohlédněte se po nabídce značky Andrie. Andrie trenýrky jsou skvělou volbou pro náročné muže, kteří preferují pohodlí a komfort při každodenních činnostech běžného dne.

Andrie trenýrky
Andrie trenýrky jsou pohodlné.

Andrie trenýrky – historie a vznik trenýrek

Historie trenýrek sahá až do doby starého Říma. Další zmínky o nošení trenýrek přichází z USA, kde se před Občanskou válkou nosily nízko posazené trenýrky ušité z vlněného flanelu. Potom byl vývoj trenýrek nakrátko přerušen jednodílným prádlem. Ve 30. Letech 20. století se trenýrky a slipy opět vrátily. Ve stejné době se vyrábělo spodní prádlo s gumou v pase, které se již nazývalo pravými trenýrkami a které se šije dodnes. V roce 1930 se začaly šít i slipy. Velkou inovací bylo v roce 1934 vylepšení střihu trenýrek o větrací otvor. Roku 1994 vznikly jedny z prvních trenýrky české značky Andrie. Andrie trenýrky si získaly ihned oblibu u zákazníků, neboť přinesly moderní vzory a kvalitní zpracování a nové trendy zejména v použitém materiálu.

Andrie trenýrky
Andrie trenýrky přinesly na trh nové designy.

Andrie trenýrky a trend dnešní doby

Jako všechno prádlo, tak i Andrie trenýrky si prošly časem řadou inovací a změn. Střih trenýrek je volný po bocích s rozparky nebo bez rozparků, pro přiléhavější střih. V pase je pružná guma, která se přizpůsobí postavě a na předním díle je funkční poklopec s knoflíčkem. Nohavičky sahají do třetiny stehen. Rozdíly a vývoj byl zejména v použitých nových materiálech. Andrie trenýrky se začínaly šít z klasické bavlny. Dnes už je na výběr z mnoha moderních materiálů jako je modal, bambus a funkční materiály. Velkým vývojem prošel i design trenýrek od klasického kárka až po moderní nevšední vzory. Andrie trenýrky Vám tak poskytnou velký výběr vzorů a materiálů v nejrůznějších velikostech.

Napsat komentář