Spodní prádlo Andrie patří mezi přední české dodavatele spodního prádla v České republice. Značka Andrie vznikla v roce 1994 v Kunovicích u Uherského Hradiště. Na českém trhu tedy působí více než 25 let a nabízí svým zákazníkům spodní prádlo jak pro muže, ženy ale i chlapce. Spodní prádlo má přímý dotek s pokožkou a proto by mělo splňovat vysoké nároky na použitý materiál a kvalitu provedení. Firma Andrie používá při své výrobě nejmodernější trendy materiály, jako je např. bambus, bavlna, modal apod. Díky tomu je spodní prádlo hebké, příjemné a pohodlné pro každodenní nošení.

Andrie
Spodní prádlo Andrie je zárukou kvality.

Andrie používá při výrobě moderní materiály

Výrobky Andrie musí splňovat vysoké požadavky na kvalitu použitého materiálu. Jedním z moderních materiálů, které jsou použity na výrobu spodního prádla je modalové vlákno, neboli modal. Jedná se o přírodní materiál, jehož hlavní surovinou při výrobě je bukové dřevo. Jedná se o lehký a vzdušný materiál, které lépe odvádí pot od těla. Nošení modalového prádla je tak příjemné a pohodlné. Další z moderních materiálů je materiál s příměsi bambusu. Jedná se ještě jemnější materiál, který je velmi měkký, rychle schne, nesráží se a je stálobarevný. Velké oblibě se těší také klasické bavlněné spodní prádlo, ketré je vhodné zejména pro alergiky.

Andrie
Spodní prádlo Andrie je ušito z moderních materiálů.

Kolekce spodního prádla

Značka Andrie šije spodní prádlo v tematických kolekcích, které jsou tematicky rozděleny dle ročního období. Vybrat si tak můžete z kolekce dámského, pánského nebo chlapeckého spodního prádla a tílek. Dámské spodní prádlo Andrie nabízí dámské tílka, kalhotky, sportovní podprsenky bez kostic, vhodné na sportování. Najdete zde také krajkové nebo klasické kalhotky, kalhotky s vyšším střihem, bokové kalhotky nebo oblíbené brazilské kalhotky. Muži se zcela jistě vyberou z kolekce tílek, boxerek, slipů, nebo pohodlných volných trenýrek. Chlapecké spodní prádlo pak obsahuje kolekci pohodlných volných trenýrek. Z nabídky kvalitních značkových produktů Andrie si tak jistě vybere každý!

Napsat komentář