Chystáte se na svatbu kamaráda nebo na firemní večírek? Máte vysokou postavu a marně sháníte košili, která by vám padla? Jedinečným řešením jsou pánské prodloužené košile. V prodloužené košili se můžete snadno pohybovat, natahovat a nebudou vám krátké rukávy nebo se vám košile nebude vytahovat z kalhot.

Střih prodloužené košile

Prodloužené košile se vyrábí s rovným nebo vypasovaným střihem. Střih je vždy velice moderní a je ušit podle módních trendů, které jsou v dnešní době in. Páni, kteří mají dlouhé ruce potřebují delší rukávy než klasická košile, a proto volí košile s prodlouženým rukávem. Stejně tak pokud mají dlouhý trup. Košile jsou propracované a velmi precizně ušité. Košile seženete také s manžetovým knoflíkem, který košili velice obohatí a ozdobí. Košile se se vyrábí také prodloužené nadměrné pro pány s vysokou a rozměrnou postavou.

prodloužené košile
Prodloužené košile představují řešení.

Materiál košile

Materiál je stejný jako u klasické košile. Je velmi příjemný a pohodlný. Nabízíme košile 100% bavlněné nebo tzv. směsku, která se skládá z bavlny i polyesteru. Košile je velmi pevná a odolná a i přesto je v ní pohyb velmi snadný. Prodloužené košile seženete také s non iron úpravou (snadné žehlení). Košile se vyrábí v široké škále barev. Velmi jsou kupované světlé odstíny, ale syté a výrazné barvy jsou také moderní.

Kam vyrazit v prodloužené košili

Vyrábí se košile elegantní a slavnostní, které se hodí do divadla nebo na formální oslavu narozenin. Dále se prodávají speciálně svatební prodloužené košile v bíle nebo šampaň barvě. Slavnostní košile se nosí ke společenským kalhotám kdy spolu tvoří perfektní kombinaci. Dále se nosí do pánského saka s kravatou nebo motýlkem.

prodloužené košile
Prodloužené košile jsou elegantní.

Pokud sháníte spíše sportovnější typ košile, ten se v prodloužené délce také jistě najde. Košile se vyrábí s různými vzory a v několika barvách. Tyto košile se hodí do klasických volnočasových riflí. Klidně v ním můžete na procházku po městě nebo na do práce.

Napsat komentář