limuzína
Tak co o bude? Limuzína …?

Kdy je lepší příležitost pro trochu extravagantnosti a luxusu než právě během vašeho velkého „dne D“ – tedy během vaší svatby? Tato otázka se netýká pouze odvozu na svatbu ale také nevěstiných svatebních šatů, samotného svatebního obřadu a svatební hostiny. Mnoho lidí se nechává inspirovat americkými filmy a tak se oblíbeným způsobem dopravy stává doprava limuzínou, sportovními auty nebo i kamiony. O netradičních druzích dopravy vhodných na svatbu se můžete dočíst v našem následujícím článku.

Na co myslet při vybírání svatebního dopravního prostředku?

Nejdůležitějším aspektem pro výběr vhodného svatebního vozidla je počet lidí, které bude potřeba tímto vozidlem přepravit ve svatební den. Pokud plánujete soukromý odvoz ve dvojici jako čerství novomanželé, můžete si například vybrat některé ze sportovních aut. Pokud však plánujete odvoz většího počtu lidí (družičky, nejbližší příbuzní a podobně), lepší volbou je určitě limuzína, která poskytne dostatek prostoru.

Limuzína, kočár, motorka, kamion nebo teplovzdušný balon?

limuzína
… nebo létající balon?

Zamyslete se i nad stylem svojí svatby. Luxusní a moderní svatba si limuzínu určitě zaslouží. Pokud jste se však rozhodli pro romantickou svatbu, lepší volbou by jednoznačně byl svatební kočár tažený koňským spřežením. Pokud jste však oba dobrodružné povahy, můžete porozmýšlet nad netradičními a extravagantními způsoby dopravy, jakými jsou například horkovzdušný balon nebo motorka. I to jsou způsoby, jak se na svatbu dopravit a nutno podotknout, že postupem času se tyto trendy stávají stále více populárními. Další možností je dopravit se na svatbu vozidlem, které běžně slouží jako prostředek v práci jednoho z novomanželů. Typickým příkladem může být například kamion, hasičský vůz a podobně.

Zvažte i své finanční možnosti

Než se však nadchnete a rozhodnete pro některou z možností, je důležité, abyste zvážili své finanční možnosti. Aby se vám nestalo, že se rozhodnete pro některou z možností a pak zjistíte, že si ji nemůžete dovolit. Dále se rozhodně nedoporučuje, abyste na dopravní prostředek utratili velkou část vašeho svatebního rozpočtu. Peníze vám potom budou chybět jinde. Pokud je váš rozpočet tak omezen, že si nemůžete dovolit žádnou z výše zmiňovaných možností, můžete zvolit i možnost následující. Vezměte si vaše auto, pěkně ho umyjte a nazdobte. Ani takové auto na kráse a dokonalosti svatebního dne neubere.

Napsat komentář