clip in vlasy
Bohatý účes už za pár minut

Clip in vlasy se ukázali jako doopravdy skvělý vynález pro zlepšení vzhledu a zvýšení sebevědomí žen a to hlavně těch, které kvůli svým řídkým a slabým vlasům často trpěly pocity méněcennosti. Právě tato metoda zahušťování a prodlužování vlasů je dokázala tohoto nepříjemného pocitu a problému zbavit. Clip in vlasy jsou nejlepší cestou, jak vytvořit pěkný a bohatý účes i z nedokonalých či kratších vlasů. Výhodou je i jejich vcelku jednoduché používání a rychlá aplikace, kterou zvládne téměř každá žena úplně sama.

Správné používání a nošení clip in vlasů

Prvním a asi tím nejdůležitějším krokem je správný výběr clip in vlasů. Musíte si vybrat takové, které budou kvalitní, husté a které budou mít jistou podobnost s vašimi přírodními vlasy. Nejvhodnější je, pokud by byly clip in vlasy k nerozeznání od vašich přírodních. Nikdo tak potom nepozná, že se nejedná o vaše vlasy. Dalším důležitým aspektem, který musíte brát do úvahy při výběr vhodných clip in vlasů, je jejich délka.

Co se samotné aplikace týče, nejedná se o žádnou složitou proceduru. Poprvé se vám to asi bude zdát jako složitý problém, ale s každým dalším pokusem se vám to bude zdát jednodušší a jednodušší. K samotné aplikace vám tedy úplně postačí hřeben s hrotem, kvůli oddělování jednotlivých pramenů a skřipec nebo spona na sepnutí vlasů.

clip in vlasy
S clip in vlasy dokonce i ofina

Pomocí hřebene oddělíte vlasy asi 3 cm od dolní hranice růstu, zdvižené vlasy sepnete a zbylé rozpuštěné vlasy natupírujete při koříncích. Následně musíte otevřít clipy na širším pásu a přiložíte na připravené místo, kde ho začnete postupně od střední sponky připínat. Tímto způsobem postupujete stále výše a nejširší pás umístníte přibližně ve středu tak, aby ho zdvižené vlasy po rozpuštění dokonale překryly a zamaskovaly. Podobně postupujete po stranách hlavy, akorát zde používáte užší pásy clip in vlasů.

Clipy, které budou bezpečné a neviditelné…

Při správné aplikaci a nošení se nemusíte obávat toho, že budou clipy ve vašich vlasech vidět. Zároveň nemusíte mít obavy, že se vám clipy odpojí a sklouznou v té nejnevhodnější chvíli. Tyto clipy jsou opatřeny silikonovým proužkem, který má právě takovýmto nehodám zabránit. Pokud máte pocit, že vašemu účesu stále něco chybí, neváhejte vyzkoušet i různé druhy clip in ofin.

Napsat komentář