Letenky do USA
Letenky do USA jsou vstupenkou do světa za velkou louží

Koupit si letenky do USA je jeden ze způsobů, jak si zabezpečit program na léto. Právě v čase prázdnin mnoho studentů i nestudentů cestuje za „velkou louži“ právě kvůli tomu, aby zde zažili nějaké dobrodružství. Ale pod pojmem dobrodružství si každý představuje něco jiného. Někdo jede do USA kvůli tomu, aby si zde zabezpečil práci a něco si přes léto vydělal, někdo sem jede kvůli tomu, aby zažil to, jak se v USA žije, a aby poznal všechny vymoženosti, které USA nabízí. Pro mnoho takových dobrodruhů to skončilo i tak, že si v USA našli práci a už zde zůstali po zbytek svého života.

Cesta za velkou louži

Letenky do USA určitě nepatří mezi ty nejlevnější, ale vzhledem k tomu, že abyste se do USA mohli dostat, musíte přeletět celý oceán, ceny jsou adekvátní. Na cestě za vaším snem se připravte na 8 hodinový let a časový posun, ze kterého se budete nějakou chvíli vzpamatovávat. Navíc, když se k tomu přidá fakt, že většina lidí má z létání strach a nedokáže během letu usnout, může se jednat o velice frustrující a stresující záležitost. Ale konečný výsledek určitě stojí za to. Pokud se třeba létání nebojíte, ale nedokážete si představit, co budete celých 8 hodin dělat, můžete si čas zkrátit sledováním filmů a určitě nezapomínejte na občerstvení, které je během takto dlouhého letu v ceně letenky.

letenky do USA
Central Park v New Yorku je jedním z nejnavštěvovanějších míst v USA

Připlatit si nebo ne?

Pokud budete kupovat letenky do USA, nezapomínejte na pojištění. Ztráta nebo poškození zavazadel je záležitost, kterou každý cestující prožije alespoň jednou za život. Doporučujeme vám tedy zaplatit si pojištění. Tím se ubezpečíte, že pokud se vašim věcem něco stane, dostanete peníze nazpět. Mnoho lidí zastává názor, že bookování sedadel není podstatnou součástí při objednávání letenek. Na kratší vzdálenosti je to možná zbytečné, ale v případě 8 hodinového letu vám doporučujeme booking provést. Předejdete tak situaci, kdy budete muset sedět na vám nepříjemném místě.

Navštívit USA je určitě velký zážitek a sen mnoha lidí. Pokud tedy máte možnost zabezpečit si letenky do USA, určitě neváhejte a situace využijte.

Napsat komentář