Řešíte který druh spodního prádla je pro vaše děti nejlepší? Zda volné chlapecké trenýrky nebo upnuté boxerky? Každý upřednostňuje to své a každý má ve svém šatníku svůj oblíbený kousek spodního prádla. Trenýrky a boxerky se liší v mnohém, ale nejvíce ve střihu a materiálu, z kterého jsou ušity. Důležitým vlastností je na jakou příležitost a pod jaký druh oblečení spodní prádlo nosíme. Jedno mají však společné. Dětské a chlapecké spodní prádlo by mělo být vyrobeno z přírodních a příjemných materiálů, které nedráždí pokožku a které je maximálně komfortní pro každodenní nošení.

chlapecké trenýrky
Chlapecké trenýrky jsou volné.

Chlapecké trenýrky mají volný střih

Chlapecké trenýrky jsou oblíbené zejména pro svůj volný střih. Střihu dominuje široká guma v pase. Ta může být neobšitá nebo skrytá v látce. Přední díl má funkční poklopec s knoflíčkem. Nohavičky jsou delší a volné pro maximální komfort při nošení. Po bocích mají rozparky nebo jsou bez rozparků pro vyznavače přiléhavějšího střihu. Jsou ušity ze 100% bavlny, která je vhodná pro alergiky. Absence umělých vláken tedy napomáhá zdravé pokožce. Proto jsou trenýrky vhodné zejména pro děti s ekzémem nebo citlivou pokožkou. Trenýrky musí být nejen pohodlné, ale také musí mít líbivý vzhled s moderními vzory.

chlapecké trenýrky
Chlapecké trenýrky jsou bavlněné.

Chlapecké boxerky  versus chlapecké trenýrky

Naproti tomu chlapecké boxerky mají užší střih. Nemají poklopec s knoflíčkem. Střihu dominuje guma v pase. Po bocích nemají rozparky. Jsou vyrobeny z bavlněných materiálů s příměsí umělých vláken a elastanem. Ten zaručuje, že je prádlo elastické a přizpůsobí se každé postavě, nebude se vyhrnovat a vykasávat. Boxerky jsou také vhodnější při pohybových aktivitách, neboť jsou elastické a lépe se přizpůsobí. Nejlepší rada na závěr zní, pořiďte svým dětem takové spodní prádlo, které je jim pohodlnější a v čem se cítí nejlépe. Ať to jsou chlapecké trenýrky nebo chlapecké boxerky.

Napsat komentář