Den každého muže začíná výběrem spodního prádla a oblečení. V každém prádelníků určitě nesmí chybět volné trenky, boxerky na tělo nebo klasické slipy. Každý druh spodního prádla se hodí na jinou příležitost. Volné trenýrky jsou vhodné pod volné, neformální oblečení. Slipy naopak pod sportovní oblečení a boxerky ocení každý muž pod upnutí kalhotky či kraťasy. Ať už volíte jakýkoli druh spodního prádla, určitě se shodneme na tom, že by mělo být pohodlné a vkusné. Pánské trenky Andrie Vás překvapí vkusným designem a navíc se v nich budete cítit pohodlně každý den.

pánské trenky Andrie
Pánské trenky Andrie jsou pohodlné.

Pánské trenky Andrie poskytují maximální pohodlí

Pro maximální pocit pohodlí volte pánské trenky Andrie. Mají pohodlný volný střih na bocích s rozparky nebo bez rozparků. Jsou ušity z kvalitního úpletu, který je z 100% bavlněných vláken. Díky tomu budou pro každého muže maximálně prodyšné a příjemné na tělo. Ocení je zejména alergici a muži s citlivou kůží. Střih je vyvinut tak, aby byl maximálně komfortní při jakékoli činnosti a přizpůsobil se postavě. V pase mají neškrtící gumu, která zajistí pružnost pasu. Přední díl je obohacen o funkční knoflíky, které jsou součástí praktického poklopce. Pánské trenky jsou tak pro každého muže synonymem pohodlí pro každodenní nošení.

pánské trenky Andrie
Pánské trenky Andrie jsou bavlněné.

Andrie trenky jsou tu pro vás již od roku 1994

Věděli jste, že Andrie trenky se vyrábí od roku 1994? Značka Andrie vznikla již v roce 1994 a přišla na tehdejší český trh s novými vzory, kvalitním materiálem a pohodlným střihem spodního prádla. Dosud zde nebylo na výběr z mnoha vzorů, materiálů a výrobců spodního prádla. To se od roku 1994 začalo měnit. Pánské trenky Adrie a všeobecně spodní prádlo značky Andrie si postupně získalo oblibu u mnoha českých mužů díky perfektní kvalitě za přijatelnou cenu.

Napsat komentář