Elegance je v dnešní době velmi oblíbená. Jedná se o jednoduchou krásu. Není zde potřeba přebytečných doplňků, vzorů a kýčů. Elegantní styl oblečení je spíše slušnějšího rázu a nosí se na společenské události, kde je potřeba vypadat slavnostně. Velmi elegantní kus oblečení tvoří pánská bílá košile.

bílá košile
Bílá košile je elegance sama.

Bílá košile a její jednoduchost a krása

Samozřejmě někteří lidé si potrpí na barvách a různých kombinacích, ale pánové často volí klasiku a ležérnost. Bílá košile působí velmi elegantně tím jak je svěží a čistá, nijak nebije do očí a se vším vypadá parádně. Nezáleží na jakou akci si ji muži berou, protože na každou se hodí a vypadají stylově. Fakt, že bílá košile je vrchol elegance mají opravdu všichni za tu dobu co se nosí vžitý.

Doplňky vhodné na slavnostní událost

V bílé košili na slavnostní akci potkáte drtivou většinu pánů. Není ovšem košile jako košile. Velmi známou ozdobou košile je manžetový knoflík na rukávech. Tento knoflík seženete k několika tvarech a barvách, tudíž outfit skvěle oživíte. Také materiál může košili změnit a to tónem barvy nebo tím jak je průsvitná. Pokud je akce na kterou se chystáte velmi důležitá, ale vy jste se na ni nestihli dostatečně předem připravit, opět se nic neděje, protože s jakýmkoliv motýlkem nebo kravatou budete díky vysoké eleganci košile vypadat stále dobře.

bílá košile
Bílá košile může být i rozepnutá.

Pokud se nejedná o akci, kde je slušný oděv potřeba, nosí se košile rozepnutá u krku, bez jakéhokoliv doplňku. Zde je košile vhodná například v letní den na procházku se slečnou která se vám líbí. Zde bílá košile působí opět elegantně. Můžete si ji vzít také do práce, do divadla, na svatbu nebo na ples. Mladí pánové ji nosí k maturitní zkoušce nebo na pracovní pohovory. Bílá košile je zkrátka velmi univerzální a proto ji všichni tak rádi nosí.

Napsat komentář