Ne nadarmo se říká, že za vším hledej ženu. K tomuto přísloví bychom se dostali i u módní značky Mustang. Zní sice americky – a opravdu je to proto, že jejím symbolem je volný americký kůň – ale je to značka pokrevně německá. Mustang džíny vznikly díky Luise Hermann, oddané manželce byznysmena se dřevem, kterému se v obchodě moc nedařilo. Ta díky náhodě přišla v poválečném Německu k džínám amerických vojáků, které se staly předlohou její kolekce oblečení. Až o několik desetiletí později, v roce 2005 se pod značkou Mustang začaly vyrábět Mustang boty

Mustang boty pro muže i pro ženy nelze nazvat nijak jinak než ležérní klasikou. Nepřekvapí inovacemi, ale nezklamou designem ani nadčasovostí. Inspirované volností, následující trendy – v této značce najdete své ležérní „já“ v létě i v zimě. Nezávisle se obujete k džínám i k letním šatům. Mustang Vás obuje na volný čas nebo si najděte své „Mustang boty do roboty“. 

Mustang
MUSTANG DÁMSKÉ STYLOVÉ TENISKY S LEOPARDÍM VZOREM

Buďte volní a moderní – Mustang boty 

Kdo by to byl řekl, že historie jedné značky se začne psát nad sklenicí šnapsu v nějaké německé hospodě? Dnes patří Mustang k jednomu z nejznámějších módních jmen na trhu (nejen) s denimem. Boty a doplňky jsou žádaným zbožím, které si nenechá ujít zejména mladší a střední generace nositelů. Mustang pantofle či plátěné tenisky na léto – mějte ty nejkrásnější dovolené a prázdniny, buďte s Mustangem volní! 

Stylové kotníkové boty, moderní kozačky – vysoké podrážky, univerzální design zipů a šňůrek, kvalitní zateplení – co víc byste si mohli pro Mustang zimu přát? 

Mustang
MUSTANG DÁMSKÉ ZIMNÍ KOTNÍKOVÉ BOTY NA ZIP

Mezi nejvlivnější persony Hermannových od 50. let minulého století patřil Luisin zeť Albert Sefranek. Ten se na vývoji značky Mustang podílel prakticky až do svého skonu v roce 2014. Mustangu se od zavedení první kolekce vyrobené po vzoru amerických úzkých džínů podařilo hned několik obchodnických kousků. Získali licenci na JOOP! džíny, práva na produkci a distribuci Bogner Jeans, vytvořili společnou kolekci se Sansibar pod značkou Sansibar Denim. Pár let dozadu začal Mustang jako takový s kampaní „True denim for a better world“ – opravdový denim pro lepší svět. A ke skvělému denimu patří skvělé boty, jak jinak Mustang boty

Napsat komentář