Dámské podkolenky s kompresními vlastnostmi jsou stále oblíbenější pro svůj vhled a kompresní funkci. Kompresní podkolenky jsou navrženy tak aby pomáhaly zlepšit krevní průtok a zmenšit otoky nohou při sportu, nebo i dlouhém stání. Jsou populární zejména mezi sportovci, neboť dokáží udržet komfort nohou při sportu a také zlepšují výkonnost a urychlují regeneraci svalů. Dámské podkolenky jsou vhodné také při křečových žilách, jako prevence krevních sraženin a také pro ženy, které mají problémy s otoky končetin. Jsou vhodné při dlouhém sezení v letadle nebo v těhotenství.

Dámské podkolenky 1
Podkolenky mají kompresní funkci.

Pro koho jsou určeny dámské podkolenky

Dámské podkolenky s kompresní funkcí jsou určeny pro každého, kdo sportuje ale i na běžné denní použití. Mají širokou škálu použití, využívají je těhotné ženy, senioři nebo sportovci. Podkolenky jsou vhodné pro ženy, které tráví příliš mnoho času na nohou, při dlouhém sezení ale i stání. Jsou shodné pro ženy s vysokým krevním tlakem, pro ženy, kterým otékají nohy nebo trpí bolestmi nohou. Velmi oblíbené jsou dámské podkolenky pro ženy sportovkyně. Pokud jste milovnice jakéhokoli sportu, ať už se jedná o běh, cyklistiku nebo fitness, můžete obléknout podkolenky. Zpevní vám lýtkové svaly, které se při fyzické aktivitě tolik netřesou a nehrozí tak jejich poranění. Při stažení se navíc do svalu dostane více kyslíku, který ho rychleji zregeneruje.

Dámské podkolenky 4
Podkolenky jsou i módním doplňkem.

Široký výběr dámských podkolenek

Dámské podkolenky mohou být různých druhů. Slabé letní podkolenky, silné zimní podkolenky, podkolenky se zesíleným chodidlem, termo-podkolenky až do – 35ºC nebo kompresní podkolenky vhodné na jakýkoli sport. V neposlední řadě jsou podkolenky módním doplňkem. Mnoho žen nosí podkolenky jen tak k sukni k legínám, kraťasům nebo k šatům. Na výběr je z mnoha barev, od jednobarevných, po proužkované, puntíkované nebo jednoduché bílé a černé. Podkolenky mohou být vyrobeny z bavlny, merino vlny, polyesteru, modalu a jiných sportovních materiálů tak aby byly maximálně komfortní a prodyšné.

Napsat komentář