clip in vlasy
Když zvolíte vhodný barevný odstín podobný či identický s barvou vašich přirozených vlasů, clip-in vlasy jsou k nerozeznání

Roky rychle ubíhají a životní styl i správná, případně nesprávná péče o svůj vzhled se stále výrazněji podepisuje na vzhledu naší pleti, vlasů i na celkové vizáži. Proto je důležité přiměřeně se o sebe starat a s přibývajícími léty ještě intenzivněji než kdykoliv předtím, vždyť která žena netouží vypadat mladě, šarmantně a atraktivně i v čtyřicítce, padesátce či klidně i v šedesátce? Proti vráskám dokážeme zabojovat různými kúrami, krémy, případně menšími kosmetickými zákroky a proti přibývajícím šedinám postačí kvalitní barva na vlasy. Jak si však poradit se zhoršující se kvalitou a hustotou svých vlasů? I na to existuje několik jednoduchých způsobů, jak např. clip-in vlasy!

Clip-in vlasy – ideální způsob jak mít husté a dlouhé vlasy

Pokud jsou vaším věčným problémem právě řídké a slabé vlasy či nekonečně dlouhé čekání na to, dokud vlasy dorostou do požadované délky, clip-in vlasy vám tento problém pomohou vyřešit jako mávnutím kouzelného proutku. Stačí, když si zvolíte vhodný barevný odstín podobný či identický s barvou vašich přirozených vlasů a požadovanou délku clip-in vlasů a vaše vlasy i účes budou opět dokonalé. Při výběru vsaďte na clip in vlasy v REMY kvalitě, které jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů a můžete je dokonce upravovat i pomocí žehličky či kulmy.

Jak používat clip-in vlasy?

clip in vlasy
Aplikace clip-in vlasů je velmi snadná a rychlá

Aplikace clip-in vlasů je velmi jednoduchá a naučíte se ji zvládat v pohodlí své koupelny už za pár minut. Clipy, na kterých jsou upevněny prameny vlasů, se připínájí co nejblíže ke kořínkům vlastních vlasů jednoduchým způsobem podobným připínání klasických pukačiek a následně jejich překryjete vašimi vlasy. Sponky – clipy jsou nenápadné, ale zároveň pevné a dostatečně spolehlivé, protože disponují i protiskluzovou silikonovou úpravou. Širší pásy clip-in vlasů jsou určeny pro aplikaci do zadní části hlavy a užší clip-in vlasy se upevňují na boční části hlavy.

Napsat komentář