Ať už jste příznivkyně sportovního stylu, nebo spíše svůdného krajkového stylu, se spodním prádle Leilieve si na své přijde každá žena. Spodní prádlo Leilieve je ryze italskou značkou spodního prádla. Podprsenka Leilieve se může chlubit množstvím nejrůznějších střihů a také variabilitou použitých materiálů a krajek. Leilieve spodní prádlo představuje čistou eleganci, styl a moderní look ve skvěle propracovaných střizích. Můžete si vybrat z celé řady podprsenek nejrůznějších střihů, kalhotek nebo nočních košilek.

podprsenka Leilieve

Push-up podprsenka Leilieve dokáže zvětšit poprsí

Push-up podprsenka Leilieve je vhodná pro menší poprsí

Mezi nejoblíbenější střih podprsenky Leilieve patří bezesporu push-up podprsenka. Push-up podprsenka dokáže opticky zvětšit poprsí a zvednout tak sebevědomí ženám, které příroda neobdařila větším poprsím. V Leilieve push-up podprsence se budete cítit pohodlně, svůdně a žádaně. Proč je tomu tak? Konstrukce podprsenky je navržena s výztuží v oblasti košíčků. Díky tomu podprsenka opticky zvětší poprsí a vykouzlí svůdný dekolt. Výztuž košíčků může být látková ale i gelová. Díky push-up efektu dákaže push-up podprsenka Leilieve zvednou sebevědomí. Vybrat si můžete v široké škále barev od klasické bílé, tělové a černé až po modrou, švestkovou růžovou nebo pudrovou. Podprsenka Leilieve se šije i v jiných střizích.

podprsenka Leilieve

Poprsenka Leilieve se vyznačuje luxusním provedením

Podprsenka Lelilieve představuje italský šarm a look

Spodní prádlo Lelilieve je výhradně vyrobeno v Itálii. Vznik značky se datje do roku 1961. Od té doby značka expanduje do celého světla a je známa díky kvalitnímu zpracování a luxusním vzhledem. Podprsenka Leilieve je ušita z hebkých materiálů, technologie zpracování spočívá v použití laserového řezání a ultrazvukové prošívání tkaniny. Díky tomu se spodní prádlo zpracováno do nejmenšího detailu a skvěle sedne každému typu postavy. Podprsenka Leilieve pocházející z italské dílny a jejich modely si mohou dopřát i české ženy s většími i menšími ňadry.

Napsat komentář