Zima pomalu končí, tráva se začíná zelenat, jaro už je tady v plné síle a začíná klepat na dveře.  Se sluníčkem přichází dobrá nálada ale také první jarní únava, která dokáže potrápit nejednoho z nás? Jak zabránit nebo alespoň zmenšit příznaky jarní únavy? Jak nastartovat svůj metabolismus a jak utužit svou imunitu? Existuje spousta preparátů a doplňků stravy pro podpoření vaší imunity, ale určitě se shodneme na tom, že nejlepší je čerstvé ovoce a zelenina, která obsahuje mnoho prospěšných látek. Pokud ale nemáte po ruce čerstvé ovoce, zkuste ovoce sušené mrazem, které plnohodnotně nahradí ovoce čerstvé.  

ovoce sušené mrazem
Ovoce sušené mrazem podpoří vaši imunitu.

Ovoce sušené mrazem dokáže nahradit čerstvé ovoce

Je opravdu ovoce sušené mrazem plnohodnotnou náhradou čerstvého ovoce? Určitě ano. Procesem sušení mrazem je velice šetrný proces tzv. lyofilizace, při kterém ovoce nepřichází o své vitamíny, minerály a stopové prvky, tak důležité pro naše zdraví. Ovoce si zachovává stejnou nebo i lepší chuť jako ovoce čerstvé. Ovoce sušené mrazem je bez přidaných barviv a sladidel, máte tak záruku kvality a přírodnosti. Ovoce sušené mrazem se tímto sušením stane křupavější a zmenší svůj objem ovšem při zachování barvy, chuti a vitamínů. Díky této zdravé svačince můžete po zimě nastartovat svůj organismus a bojovat tak proti jarní únavě.

ovoce sušené mrazem
Ovoce sušené mrazem je mezi dětmi oblíbené.

Kdo si oblíbil ovoce sušené mrazem?

Ovoce sušené mrazem je oblíbené napříč generacemi. Je vhodné pro kohokoli, komu není lhostejný jeho zdravý životní styl a kdo dbá na zdravou výživu a na své zdraví. Ovoce sušené mrazem chutná nejmenším dětem, jako zdravá svačinka do školy nebo školky. Je prakticky baleno ve větším nebo menším balení. Je ideální na výlety, do kina, do práce, na cesty nebo jen tak, když nás honí mlsná. Ovoce sušené mrazem můžete přimíchat do ovesných, jáhlových nebo rýžových kaší. Můžete jím ochutit bílý jogurt nebo přimíchat k müsli. Místo brambůrek a nezdravých tyčinek je lepší si pochutnat na této oblíbené zdravé svačince.

Napsat komentář