Kouzelník – komu by se toto slovo nespojovalo se vzpomínkami na dětství? Ať už se jednalo o vystoupení v cirkusu, které jsme navštívili s prarodiči nebo představení ve školní tělocvičně, které nás zachránilo před písemkou z geografie či dějepisu. Téměř pro většinu lidí je vystoupení kouzelníka spojené právě s programem pro děti a nikdo ani neuvažuje nad tím, že by kouzelník mohl připravit program i pro dospělé.

Kouzelník dokáže překvapit každého

I když se to nezdá, současným trendem je pozývat kouzelníka i na akce organizované pro dospělé. Přitom se nejedná o snahu vytvořit recesi nebo si z hostů vystřelit. V dnešním světě je kouzelník jak zábavou pro děti, tak i pro dospělé. Stačí se podívat do zahraničí. Zde jsou kouzelníci a iluzionisté velmi populární a pravidelně vyprodávají svá představení – DOSPĚLÝMI. Dokonce, pokud se některý známý kouzelník představí v našich končinách, vyprodá svá představení také. Tak proč ty předsudky?

Na stejném principu fungují i představení slovenských kouzelníků a iluzionistů. Cílem kouzelníků je totiž zabavit svým představením publikum jako celek. Tudíž mu nezáleží na tom, zda jsou v publiku děti nebo dospělí. I když to hraje důležitou roli, protože jinak vypadá představení pro děti a jinak pro dospělé. Garantujeme vám, že kouzelník dokáže zabavit a očarovat každého z vás, pokud tomu samozřejmě dáte šanci.

kouzelník
Kouzelník pro dospělé?

Nebojte se kouzelníků

Pokud někomu povíte, že na vaší akci bude kouzelník, tak se občas setkáte s nepochopením a možná s výsměchem. Mnoho lidí má totiž o kouzelnících předsudky a podobně. Ovšem to se většinou změní až ve chvíli, kdy uvidí kouzelníka předvádět triky a iluze. Většinou to tak bývá, že nejvíce se takové představení užijí právě ti pesimisti a lidé, kteří si ťukali na čelo.

Díky kouzelnickému představení můžete svým hostům přivodit pocity a vzpomínky z dětství, které jsou ty nejkrásnější. Za časů, kdy zábava bylo to nejdůležitější a právě vystoupení kouzelníka nebo iluzionisty bylo to, na co se každý už dlouho dopředu těšil.

Dříve tomu bylo tak, že najít kvalitního kouzelníka bylo velice náročné jak z hlediska finančního, tak i z hlediska toho, že kvalitních kouzelníků moc nebylo. Dnes je tomu právě naopak. Stačí si zapnout internet a při zadání správného klíčového slova najdete takových kouzelníků mnoho. Takže, jak se říká, hurá do práce!

kouzelník
Dobrý kouzelník nemusí na firemní akci bavit pouze děti

Napsat komentář