Krásné vlasy jsou to, po čem touží mnoho žen, které nejsou z různých důvodů zcela spokojeny se svou korunou krásy. Problémy s vlasy mohou být různé. Ať už zvýšené vypadávání, lámavost, neschopnost vlasů dorůst do potřebné délky. Příčiny těchto problémů mohou být také různé, ať už je to zvýšený stres, protože právě prožíváte náročnější období, které se odrazilo i na kvalitě vašich vlasů nebo nesprávná životospráva, časté zatěžování vlasy chemií, hormonální změny, např. v období klimakteria, ale i v těhotenství či při kojení. Nebo za tím může být jednoduše pouze genetika, která vám do vínku nadělila slabší nebo řidší vlasy. Naštěstí, dnes již existuje celá řada možností jak s tímto problémem snadno zamávat. Tím nejméně náročným a zároveň nejrychlejším jsou právě clip-in vlasy.

clip-in vlasy
Clip-in vlasy vám dadají okamžitý objem

Krásné, husté a dlouhé vlasy na přání

Clip-in vlasy jsou vlasové prameny ať už z umělých nebo 100% přírodních lidských vlasů, které se nemusí napojovat k vašim vlasům žádnou náročnou technikou, ani působením tepla, ani lepidly či pomocí ultrazvuku a keratinu. Clip-in vlasy jsou upevněny na tzv. pásech s klipem, pomocí kterých si je jednoduchým způsobem připíná ke kořínkům svých vlasů. Výhodou clip-in vlasů je nejen jejich nenáročnost nebo samostatnost, a to v každém směru ať už v aplikaci, tak i v údržbě a péči, ale i velmi pestrý výběr nejrůznějších barevných odstínů, délek a také gramáží (hustota pramenů), takže každá dáma si může zvolit potřebnou délku a hustotu vlasů přesně na přání.

clip-in vlasy

Pripnutie clip-in vlasov je jednoduché a rychlé

Žehlíte si nebo kulmujete vlasy? Pro clip-in vlasy to není žádný problém!

Pokud si zvyknete své vlasy upravovat pomocí tepla do požadovaného tvaru, např. žehlením či kulmováním, zvolte si vždy pouze 100% přírodní prameny clip-in z lidských vlasů, které zcela v pohodě snesou i takový typ úpravy bez jakéhokoliv poškození. Stačí jen clip-in vlasy předtím ošetřit přípravkem na úpravu teplem určeným i na ošetření běžných vlasů.

Napsat komentář